Çok Ucuz Günlük Kiralık Ev Beylikdüzü

Kısa süreli evler sayesinde konaklama giderleri artık eskisi gibi cep yakmıyor. Çok ucuz günlük kiralık ev Beylikdüzü semtinde fazlasıyla bulunabilmektedir. Türkiye'de en ucuz ve en lüks günlük kiralık evler İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde yer alır. Ve burada başlayan çetin rekabet marmaranın bütün ilçelerine yansır. Bu sebeple İstanbul'a yapacağınız gezi ve seyahatlerde günlük kiralık ev tercih edin, rahat edin, faiş ücret ödemeyin.

Çok Ucuz Günlük Kiralık Ev

Çok Ucuz Günlük Kiralık Ev

Kısa süreli ev kiralama sektöründe genellikle 1+1 ev tipleri tercih edilir. Bu sebeple firmalar elinde en fazla 1+1 daire bulundurur. Rezervasyon sitelerinden baktığınızda görebileceğiniz gibi bu bütün dünyada böyledir. Bu evlerde 4 kişiye kadar rahatlıkla bazen anca kalınabiliyor. 5, 6, 7 kişi gibi sürü halinde seyehat eden arkadaşlara 2 adet yanya na ev tutmalarını öneriyoruz. Konaklama fiyatları genellikle 100 TL civarıdır. 4 kişinin kaldığını düşündüğünüz de görülecektir ki günlük kiralık evler çok ucuz. İstanbul'un en kıytırık kenar otellerinde bile 4 kişi kalmak için bu rakamın en az 2 katını ödersiniz.

Üstelik tek odada nezarette gibi kalacak olmanız da cabası. Her koşulda günlük kiralık ev tercih etmek sizin avantajınıza olacaktır.

Suriye'liler Bile Bu Evlerde Kalıyor

Komisyon, depozit, eşya, elektrik, su, gaz gibi onlarca gideri ödemektense suruyeliler bile günlük kiralık ev tercih ediyor. Çok ucuz günlük kiralık ev bulmak için kısa yoldan Özyurtlar ve Hera Club Residence isimli siteleri ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir