Safir House Beylikdüzü

Safir house Beylikdüzü Özyurtlar residence konaklama firmalarından biridir. Uzun yıllar Hera Club Residence isimli sitede konaklama faaliyetini sürdüren Safir house yeni daireleriyle şimdi Özyurtlar Rezidansta.

Invalid Displayed Gallery

Özyurtlar Residence Beylikdüzü

Özyurtlar resiednce Beylikdüzü 2014 yılının Eylül ayında inşaatı tamamlanmış ve sadece kısa süreli ev kiralama işi için yapılmış bir sitedir. Safir house toplam 30 adet 1+1 ve 1+0 ünitesi ile burada konaklama hizmeti sunmaktadır. Yeni ve oldukça şık eşyalarla dizayn edilmiş olan Safir house dairelerinde sınırsız internet, klima ve ücretsiz oda temizlik hizmetleri sunulmaktadır.

Safir house ev konforunda ekonomik konaklama faaliyetinin yanında İstanbul misafirlerine seyahatlerini kolaylaştıracak çeşitli hizmetler de sunmaktadır. Hava limanı transfer, rehber ve araç kiralama gibi.

Safir house konaklama ofisi Özyurtlar residence G blokta bulunmakta olup 24 saat açıktır. Konaklama süreniz boyunca güler yüzlü müşteri temsilcileri size konuda yardımcı olup, sorunlarınıza çözüm üretecektir.

Safir house konaklama ücretleri 80 TL dan başlamaktadır. İstanbul'da otel fiyatları ile kıyaslayınca bu bedavaya yakın bir rakamdır. Çünkü Safir house bir çok şehir otelinden çok daha kaliteli bi hizmet sunuyor.

0212 909 4191 Rezervasyon Hattında 24 Saat Ulaşabilir, Konaklama Şartları Hakkında Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.


Bir Başka Özyurtlar Residence Günlük Kiralık Ev Firması GREEN SUİTE firması ile kıyaslayın.

Etiket(ler): , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir